Er du i tvivl, og har du spørgsmål om fibernet?

Ring eller skriv til os, og vi vil svare på dine spørgsmål!
 

 

Klaus K. Jakobsen

Egedal Rotary Klub, Fiberambassadør, Stenløse
Mobil: 40 43 23 35
klaus@egedalel.dk

Dorte Funch Nielsen

Fiberambassadør, Ølstykke
Mobil: 28 53 76 29
dorte@themoon.dk

René Rose

Fiberambassadør, Ølstykke (Gjelstensåsen)
Mobil: XX XX XX XX
rene@roseonline.dk

Allan Lillelund
Joachim Perbux Dietrich

Fiberambassadør, Ganløse
Mobil: 42 75 78 20
joachim@perbux.dk

Charlotte Bentzien
Flemming Sindt

Fiberambassadør, Buresø Nord
Mobil: 61 72 80 33
flemmingsindt@gmail.com

Hanne Bagger-Nielsen

Egedal Rotary Klub, Kassér
Mobil: XX XX XX XX
egedal@rotary.dk

Henrik Haagendrup

Egedal Rotary Klub, Fiberambassadør, Ølstykke
Mobil: 20 86 95 93
hhr@special-teknik.dk

Michael Berling

Egedal Rotary Klub, Fiberambassadør, Ølstykke
Mobil: 40 88 19 81
michael@stormie.dk

Ricky Kofoed Madsen

Fiberambassadør, Ølstykke Nord
Mobil: 91 93 20 72
rkofoedm@gmail.com

Thomas Timmann

Fiberambassadør, Søsum
Mobil: 40 38 88 80
thomas@timmann.dk

Rune Jensen

Fiberambassadør, Ganløse
Mobil: 60 79 76 54
lrunejensen@gmail.com

Arne Nørgaard Christiansen

Fiberambassadør, Knardrup
Mobil: 71 99 09 29
ans@bolignoeglen.dk

Sarah Brant-Kofoed
Jens Kau

Egedal Rotary Klub, Præsident
Mobil: 31 33 25 62
jens@bfbyg-energi.dk

Carsten Elmegård

Egedal Rotary Klub, Fiberambassadør, Stenløse
Mobil: 29 88 10 10
carsten@small-it.dk

Michael Holm Pedersen

Fiberambassadør, Slagslunde
Mobil: 40 95 39 65
Inger-michael@mail.dk

Jesper Rasmussen

Fiberambassadør, Tangbjerg
Mobil: 23 88 99 80
jelmsen@gmail.com

Søren Haagemann

Fiberambassadør, Ganløse
Mobil: 52 15 72 06
haagemann@gmail.com

Jane Stender

Fiberambassadør, Ganløse
Mobil: 52 21 32 06
jsa60@hotmail.com

Mathias Brandt

Fiberambassadør, Knardrup
Mobil: 51 37 39 35
tagpapas@gmail.com

Pernille Bloch Madsen

Fiberambassadør, Vores Egedal
Mobil: 28 89 71 28
kontakt@voresegedal.dk

Vil du være fiberambassadør

Gør som de unge – vælg fiber!